Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost JCH Consult je samostatný pojišťovací zprostředkovatel, který poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění na českém pojišťovacím trhu od roku 2001.

Naší hlavní činností je zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí.

Ve společnosti JCH Consult s.r.o. pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

V roce 2022 se na základě vzájemné dohody společnost JCH Consult s.r.o. majetkově propojila s největším subjektem makléřského trhu na území České republiky, se společností RENOMIA, a. s. Zachovala si právní subjektivitu a samostatnost práce na pojistném trhu a zvýšila vyjednávací pozici spojením se skupinou spravující pojistné přesahující 16 mld. Kč na tuzemském a evropském pojistném trhu.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

JCH Consult s.r.o.
J. M. Marků 120
563 01 Lanškroun

jchconsult@jchconsult.cz
+420 724 288 275